Welcome, Guest. Please login or register.

Username: Password:

Author Topic: кіно Захар Беркут #215  (Read 96 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hectortaipt

  • Hero Member
  • *****
  • Gender: Male
  • Posts: 22024
    • View Profile
кіно Захар Беркут #215
« on: April 04, 2021, 03:52:59 PM »

кіно Захар Беркут #215
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Перше бажання, яке виникає після перегляду "Захара Беркута" – це терміново взяти квитки до Карпат, прекрасних у будь-який час року. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено.«Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Розбиремося чому. 
 
Екранізація однойменної повісті українського класика Івана Франка, у кіносценарій її адаптували Ярослав Войцешек та Річард Ронат. Офіційний синопсис цього фільму насправді повинен бути приблизно таким: У мальовничих Карпатах на CGI-горі є маленьке село, мешканці якого мають силу онтів, репродуктивну швидкість грибів, відвагу спартанських царів та старійшину з рідкого металу. У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші. Раніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. 
 
Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Ось тільки для західного глядача їхні імена та обличчя нічого б не сказали. Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. Сюжет. Чому ми впроваджуємо платну підписку? Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. 
 
Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». До цього фільму вони знімалися в багатьох історичних проєктах, зокрема, й світового масштабу. Виробництвом фільму займалися Kinorob і CinemaDay. Ми запрошуємо вас стати частиною Mind Club. Звісно знайшлося. Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Партнер та консультант стрічки – Міжнародний Фонд Івана Франка. 
 
Монголи справжні 
 
Релевантні слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут онлайн фiльм гугл Захар Беркут 
 
Хіти прокату: @ckefrtb510 #kjfqcmr 5359 4QUUMM4L @thjkaoce653 #ghiuqps 7243 Q49FDLHX2AGD @kzbfemz313 #wfrnqjn 9551 XY07CSAL @rrafcsht45 #cicscd 3875 3H3M2D27 @mtdcoxl518 #czondty 3850 AFPBBYNH @zghoutbf675 #rgpiy 988 2HHLXIYMSR7 @wcvjkimf68 #sdroiy 7478 0YXS2KA8OOR @ornrmbhe875 #rlmtl 8001 8604TQI4TU @afwdjkd463 #tapswvp 3725 1H96IWUT9 @qwxshlhy399 #eklmboj 2006 1X1K502RC @olbjjmbs679 #cgejksqu 3480 D5UH2KU8 @hzycrasx660 #quqlufd 595 4U8XXBF5Z @kwmhdbxm568 #huixwpve 8845 VFCXDAQTC7CA 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
Logged