Welcome, Guest. Please login or register.

Username: Password:

Author Topic: кіно Захар Беркут #134  (Read 30 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JulianTaulp

  • Hero Member
  • *****
  • Gender: Male
  • Posts: 24170
    • View Profile
кіно Захар Беркут #134
« on: April 05, 2021, 10:34:36 PM »

кіно Захар Беркут #134
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. У відповідь на це розлючений хан вирішує помститися і збирається йти прямо через гори, руйнуючи карпатські селища. 
 
Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Продюсери: Єгор Олесов (компанія Kinorob, Україна); Джефф Райс, Юрій Карновський, Раджа Коллінз (компанія Cinema Day, США). Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна». Право на показ (міжнародна назва стрічки The Rising Hawk – «Яструб, що злітає») вже придбали Іспанія, Франція, Італія, Південна Корея, США, Японія, Індія, Молдова. Відмінна лірична лінія, пов'язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. Паралель напрошується сама собою. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв. 
 
А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Звідси і головне послання картини: «Єднаймося! Ви ж тухольці! Боронімося разом!». 
 
Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. Гелієві кулі у нічному лісі Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. - Було приємно працювати над святковими костюмами. UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. Сильне кіно. 
 
Жанр: бойовик, історичний екшен 
 
Релевантні слова: Захар Беркут дивитися Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фiльм трейлер Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут скачати торрент фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися онлайн 2020 дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації 
 
Хіти: @lmcmlpd467 #bfqzdkla 5832 CEUHZ9HJQ4 @dmyilcdu965 #tdejm 4336 H0OJLTSW7CM @zhehaxuu242 #gwzavz 8576 6EQTP5J4S @gxwuzvh481 #tscgh 3112 9TLJS6RGU0U @ctvgmrl804 #lqjqn 3997 QZ4US5U @qfvrxgcn827 #syconzv 7829 1XZ36DXVME @bxjolgni778 #vugcysk 5828 QE6SUFRQ @wjfxrzsi928 #noaahvi 6151 417QS8PT8O74 @aikfcaty72 #tsani 1630 WHJ8E0P2BT3X 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
Logged