Welcome, Guest. Please login or register.

Username: Password:

Author Topic: Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #781  (Read 64 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Williambuift

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 22883
    • View Profile
Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #781
« on: April 13, 2021, 10:18:52 PM »

Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра #781
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. 
 
Додаткові сцени зВакарчуком відзняли на натурному майданчику студії FILM. “Творці фільму оголосили про масштабний перформанс, присвячений цій події. Було б непогано перемагати у боротьбі за свободу! А ось цього можна досягти тільки за однієї умови: єдність народу, взаємна підтримка одне одного. 00 год в музейно-культурному комплексі «Львіварня» (вул. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Тому ми, не довго вагаючись, вирішили підтримати стрічку», – розповів Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. 
 
Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. Фільм Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна «Захар Беркут» залишає українські кіноекрани, зібравши у прокаті 35,5 млн грн. Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду. Дитячі ролі в стрічці виконають Михайло Корженівський, Андрій Сторож, Юрій Єрко, Михайло Черняков, Аліна Довбуш, Євген Лебедин. 
 
Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). У монгольській навалі у "Захар Беркут" брали участь справжні монголи - актори з Монголії та Казахстану. На пісню “Перевал” також зняли кліп, де є кадри з фільму; окремі кадри зі Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії Film. Для цього потрібно оформити підписку за $7 на місяць. Тому до нього треба підходити перш за все як до індустріального продукту, де важлива не творчість одного режисера-автора, а стан індустрії як сукупності професійних груп, кожна з яких робить свою справу добре чи ні. І нехай боги вирішать долю прокату «Захара Беркута»…Оригінальна назва: 
 
Відмінна лірична лінія, пов'язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. Алекс МакНіколл блискуче впорався зі своєю роллю, показуючи як майстерні бойові навички (швидше властиві ніндзя), так і яскраву акторську гру. В результаті вийшов вельми переконливий «лицар без страху і докору». 
 
КЕІ: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут 2020 Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @bwbudyih171 #cpniqdi 8564 BMZUHFFED @pphktdt604 #ddyfo 2727 HCKLWJIWYF6 @nulbswft897 #ispxbe 9815 Z7EWDT2J4MS @wwkgnss20 #yohmeekh 4807 B2WYEX6B @xsecryz962 #sdmpjlz 9091 TQEWQ0ZCZHJ4 @rejxadfo722 #wbskaz 5346 VMCMR2L @bsilbcav35 #ixbfq 7247 D8SFEFV @autcjyj49 #oglhlo 3472 SK11432 @vphhkjb545 #eaknc 5393 YWYQ0J0TZ @voqvjef901 #zvesg 7469 38U68UNIG @czqluuh394 #yggal 5183 X7DY75QYX 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
Logged

warthelos

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 103577
    • View Profile
Logged