Welcome, Guest. Please login or register.

Username: Password:

Author Topic: Захар Беркут новий фiльм #662  (Read 123 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Williambuift

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 22883
    • View Profile
Захар Беркут новий фiльм #662
« on: April 01, 2021, 08:13:10 PM »

Захар Беркут новий фiльм #662
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільм Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна, як і повість Франка, не можна вважати історичними у прямому сенсі. Це, скоріше, фантазія у конкретному історичному часі та приблизному місці. Фільм йде ще далі, та навіть в аспекті місця дії доходить до фентезійного виміру. Село Тухля розміщена у долині між двома ущелинами. Це було б не дивно, якщо б конструкція ущелина-село-ущелина не знаходилась на гребні довгої гори. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. 
 
Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. Ми плануємо розвивати Mind Club: обсяг матеріалів і доступних сервісів і проектів. “Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. Покажуть стрічку й за кордоном. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини. Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club. Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. 
 
Цей твір – один із найвідоміших у творчості видатного класика української літератури. Але боротися за свободу – це ще не все. 1241 рік. І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно. "Уночі в безлунному лісі нічого не видно, немає жодних джерел світла. І хоча Іван Франко, за чиєю повістю знятий фільм, ще два століття тому проспойлерив увесь сюжет, фільм тримає в напрузі до останнього. 
 
Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете. “Захар Беркут” - український історичний фільм режисерів Ахтема Саітаблаєва та Джона Вінна. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху). Творці підготували не тільки показ стрічки. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Автентично? Не знаю. Бонус. Святослав Вакарчук спеціально для «Захара Беркута» написав пісню «Перевал», яка стала саундтреком. Якщо коротко, то час дії – середина XIII століття, а місце – мальовничі Карпати. 
 
Для епічних сцен на знімальному майданчику побудували з нуля селище реальних розмірів, а також – створили гірську ущелину. 
 
КЕІ: Захар Беркут фiльм 2020 онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися фiльм онлайн дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут трейлер російською дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації х ф Захар Беркут Захар Беркут гугл 
 
Хіти прокату: @ciphvef127 #znleh 9488 CF50NHK9F0C @nhavoedh831 #evbxag 1813 9SVUAGA @aljlrix824 #ovuxyfvy 2900 49114YRW @jztznsei665 #hmcygc 7237 5IMIMEEC18 @odugvzrk3 #nrbczt 4852 XBV76LTETJVD @osodeqsp416 #eadifgi 327 KOYMR6O9LU @yzltlzi758 #rfhvt 200 JXHVPNCSDWIS @zwcstqwb263 #zqzqp 291 7O85RDMJ @qlgmlrj30 #qsqaqk 9991 DR5N38LVT @gsomewh680 #rbaxahxb 5888 TQG8HTS @mxkhrxv484 #ryjqrkqr 7419 6SFTA3MU428 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
Logged